O NAS

Każdy w swoim życiu ma marzenia. Jedni większe, inni mniejsze. Jedne historie mają już długie brody, a innym dopiero zaczyna pojawiać się pierwszy zarost ;) Tak jest z Naszą.

Myśli mają to do siebie, że lubią krążyć. Czasami są przelotne i łatwo o nich zapominamy, a czasem uporczywe i nie dają spokoju, jak piosenka, którą sąsiad włączył na cały regulator o drugiej w nocy. Obudziła, rozzłościła, a i tak nie możesz zasnąć, bo nucisz ją pod nosem ;)

Po latach pracy w branży piwnej, w głowie zaczęła rodzić się myśl o własnym piwie. Początkowo pojawiała się nieśmiało, za chwilę wypychała ją inna, Pani Myśl „Czy to się uda?”

Jednak idea „Marzy mi się własne piwo kraftowe, własna marka ….” wracała i nie dawała spokoju. Gdy we śnie zaczęły pojawiać się chmiele ze słodami, gdy zamiast imienia i nazwiska z ust wypływały słowa Browar Rzemieślniczy, nie pozostało nic innego, jak zrealizować marzenie!

Test jakości
Test jakości zaliczony

Odtąd działania przyspieszyły. Pozytywna energia i wiara, że się uda, napędzały Nas do działania.

I tak, we wrześniu 2018 roku na rynku pojawił się Browar Nook, a wraz z nim pierwsze trzy piwa: „Faza Wstępna”, „Czas na przerwę” i „Po Korkach”.

Zawsze będziemy wracać do nich z sentymentem.

Ale na tym nie koniec! Działamy dalej warząc kolejne piwa i poszerzając naszą ofertę. Wciąż rozwijamy się i jesteśmy szczęśliwi, że możemy pracować dla ludzi otwartych i kochających życie. Dla ludzi takich jak Ty.

A w głowach zadomowiła się nam już inna myśl, następne marzenie: „Chcemy, żeby Nasza historia miała kiedyś bardzo długą brodę”.